Новообраний мер Херсона просить півроку в форматі "без критики"

мер, Колихаєв, півроку
Процедура вступу на посаду Херсонського міського голови потребує певного часу. Тому новобраний мер Ігор Колихаєв звернувся до херсонців та закликав їх до терпіння та співпраці:

«Зараз вирішуються організаційні питання, які забирають багато часу. Але буду намагатися виходити на зв'язок. Посаду я ще не зайняв, присягу не прийняв, однак лавину критики за розруху в місті вже почав отримувати. Це нормально, я розумію: всі втомилися і хочуть результатів тут і зараз.

Ви багато питаєте мене в коментарях, чи знадобиться ваша участь і чим можете допомогти. Відповідаю: я вже прошу вас про це. Мені дуже потрібно, щоб ви запаслися терпінням. Точніше - його залишками, тому що розумію, наскільки ви втомилися чекати змін.

На даному етапі я повинен розставити всіх по місцях, сформувати роботу міськради, залагодити існуючі конфлікти, що дісталися «у спадок», врегулювати відносини з Києвом, наповнити структуру... і т.д.

Мені потрібно, щоб ви зрозуміли і спробували донести до тих, хто не читає мене тут: моментальних змін ви поки не побачите. Дайте мені, будь ласка, час. Я буду вас тримати в курсі того, що відбувається.

Ми з вами отримали в руки не тільки занедбане місто і розкрадений бюджет, але і розбите суспільство: політика, безлад, загальний хаос, пандемія і її наслідки, мовне питання ... - все це, м'яко кажучи, не сприяє тому, щоб ми відчували себе щасливими на власній землі. Не хочу, щоб так було. Але без вашої допомоги не вийде зламати цю прогнилу систему.

Змінюватися - найскладніша робота. Але працювати, коли тобі заважають, ще складніше.

Прошу у вас півроку в форматі «без критики». Чи зможете? За цей час я планую показати вам перші результати своєї діяльності. Погодьтеся, ви чекали і довше», - наголосив Ігор КОЛИХАЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон