Важлива новина для тих херсонцiв, хто має заборгованість за електричну енергію

Важлива новина для тих херсонцiв, хто має заборгованість за електричну енергію
ТОВ "Херсонська обласна ЕК" звертається до херсонців:

Шановні споживачі електричної енергії.

Якщо ви маєте ще не сплачені рахунки за спожиту електричну енергію, необхідно терміново погасити заборгованість!

На період карантину державою надано можливість енергопостачальнику не здійснювати нарахування пені та не припиняти енергопостачання боржникам. Проте за споживачами залишився обов’язок сплачувати вчасно за використані послуги.

Херсонська обласна енергопостачальна компанія ставиться лояльно до усіх споживачів, але після завершення карантину на вимогу законодавства, зобов’язана за наявності заборгованості припинити енергопостачання до об’єктів боржників.

Відключення від енергопостачання призведе до додаткових витрат для споживачів, адже, відповідно до закону, споживач має самостійно сплатити за повторне підключення електроенергії.

В зв’язку з тим, енергопостачальник закуповує електроенергію для всієї області з оплатою наперед, через наявність заборгованості за електроенергію Товариство змушене буде звернутися до суду для погашення боргів. У такому випадку на споживача додатково покладається відповідальність по сплаті судового збору.

При наявності боргів Товариство має право розірвати договір на постачання електроенергії і передати споживача постачальнику “останньої надії”, де тариф набагато більше, що погіршить Ваше фінансове становище.

Тож, сплачуйте за електроенергію сьогодні, щоб завтра не залишитися в темряві.

З повагою прес-служба ТОВ "Херсонська обласна ЕК"
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів