У ХДУ організували перевезення співробітників

ХДУ, співробітники, перевезення
З метою запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19 та у зв’язку із запровадженням додаткових обмежувальних заходів службовий автобус Херсонського державного університету здійснює перевезення співробітників освітнього закладу.

У Херсонському державному університеті організували та забезпечили доставку автотранспортом університету на роботу і наприкінці дня співробітників вишу.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, пандемія внесла зміни у життя та роботу університету, її масштаби показують, що світ більше не буде таким, як раніше. «Будь-які песимістичні прогнози передчасні. Використання засобів індивідуального захисту, дотримання певних протиепідемічних заходів, убезпечує від ймовірного захворювання. Ми використовуємо гнучкі механізми реагування на виклики часу. Це вже вдруге адміністрація університету організовує перевезення співробітників. Ще навесні, під час жорстких карантинних обмежень, відбувалися перевезення», - розповів ректор ХДУ.

Наразі затверджені відповідні графіки і маршрути руху автобусів. Крім того, перевезення пасажирів відбуваються згідно з технічною характеристикою транспортного засобу та з урахуванням відповідних карантинних норм.

За словами проректора з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максима Вінника, у транспорті проводяться дезінфекційні роботи, а саме, вологе прибирання та провітрювання після кожного рейсу.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон