У Херсоні тварини знайшли притулок у людей

У Херсоні тварини знайшли притулок у людей
Притулок для котів та собак на власному обійсті організувала родина херсонців Селезньових. У них проживають 7 котів і 11 собак.

У кожного свій характер та уподобання, - говорить Олена Селезньова: "Ось він дуже любить гладитися. Він весь час лізе, щоб його помацкали. Кузя такий, що підійде, потерпить трохи, коли його гладиш, а потім піде. Нельсон дуже характерний. Кожен раз собі кажемо, що більше не будемо брати. Але стаються якісь події і доводиться відміняти".

Ні собаки, ні коти не сидять у вольєрах і не прив′язані. І це принципова позиція, говорять власники притулку: "Як це посадити, всім потрібна воля - і людині, і собакам. Вони будуть погано почуватися, у них зміниться характер, якщо вони будуть сидіти десь прив′язані або закриті. Ми з усіма ними спілкуємося. Вони у нас контактні і вони хочуть спілкуватися з людиною. Від цього у них зростає інтелект і вони стають врівноваженими".

Усі тварини у притулку безпородні, розказує Олена. Якщо цуценятам чи кошенятам ще можна знайти господарів, то дорослих дуже рідко беруть. Зараз родина Селезньових шукає господаря для Цяці. Говорять, хотілося, щоб їй пощастило більше, ніж іншим і з′явилася людина, яка б хотіла спілкуватися з нею щодня.

На їжу та лікування тварин щомісяця родина витрачає близько 2 тисяч гривень: "Для нас це форма благодійності, яку ми обрали. Щоб ми ставали європейським суспільством, нам потрібно проблему вирішувати. Якщо людина думає, що тварини, які ходять безпритульні - це не її компетенція, та не її справа – це не нормально для зрілого суспільства".


За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів