Команда ХДУ увійшла до 30 найкращих в країні

Команда ХДУ увійшла до 30 найкращих в країні
Аспіранти та студенти Херсонського державного університету взяли участь у онлайн-змаганні ІНФОТОН серед молоді з усієї Ураїни. Команда представила свій проєкт і була відзначена приємними подарунками.

ІНФОТОН – це онлайн-змагання серед молоді віком 13-25 років з усієї України. Подія відбувалася у форматі хакатону: за 48 годин команди з допомогою менторів створювали власні проєкти у сфері медіаграмотності.

Метою змагання було заохотити та навчити молодих людей свідомо сприймати інформацію, вміти працювати з нею, розрізняти факт від фейку – адже ці навички надзвичайно важливі під час пандемії.

Учасники мали змогу розвінчати міфи про коронавірусну інфекцію, креативно розповісти про науку, вигадати гру про здоровий спосіб життя чи запустити власний блог про захист довкілля.

Серед учасників – аспіранти та студенти ХДУ. За час участі у заході наша команда візуалізувала абстрактну ідею, відвідала чекпоінти, послухала вебінари, поспілкувалася з менторами – авторами популярних в Україні наукових ресурсів «Мікроб і я» та «Клятий раціоналіст», зняла відео та презентувала проєкт.

По завершенню своєї роботи команда ХДУ була відзначена приємними подарунками.

Прес-центр ХДУ

Захід провели Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та INSCIENCE.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів