У Генічеській райраді підбили підсумки роботи за п'ять років

Євстратов, сесія, Генічеськ
Вчора, 11 листопада на останній сесії LXX сесії VII скликання Генічеської районної ради Андрій Євстратов коротко підвів підсумки роботи районної ради та депутатського корпусу за 5 років нинішнього скликання.

“Той результат, який ми показали протягом 5 років, досить суттєвий і його не можливо не помітити. Це стосується всіх об’єктів, які знаходяться у власності районної ради“, – зазначив Євстратов та розповів про здобутки.


Проте Євстратов зазначив, що всім не все одно, що буде відбуватися з районом і далі: “Ми активно залишаємося в процесі публічного управління“, – заявив нинішній керівник району та закликав не стояти осторонь, а допомагати наступникам.


Зажадали виступити і депутати районної ради. Вони теж дякували своїм колегам з депутатського корпусу, але найбільше позитивних слів дісталося голові районної ради Андрію Євстратову.

Його назвали одним з найкращих керівників райради за всю історію та виразили надію, що ще побачать Євстратова на високих керівних посадах.

“Мені було приємно з вами працювати. Я отримав новий досвід, нові знання та нових друзів. Ми дійсно багато зробили“, – звернувся Андрій Євстратов до депутатів.


Після цього сесію закрили зі словами: “До нових зустрічей” та зробили спільне фото на порозі адміністративної будівлі Генічеської районної ради.

За матеріалами Новий Візит
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон