Юрій Рожков: Ми змінимо Херсон разом

Юрій Рожков: Ми змінимо Херсон разом
Перший тур виборів місцевих виборів у Херсоні показав, що переважна більшість херсонців довіряє Ігорю Колихаєву та його команді, - констатує факти лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков:

- Не зважаючи на всі нечесні дії опонентів, як то двійники у списках, фальсифікація підрахунків та обливання брудом, результат досить позитивний. У депутатському корпусі більшість членів - представники команди «Нам тут жити». Я щиро вдячний Вам за це! Гарні результати нашої роботи ви побачите і відчуєте вже незабаром.

Але попереду, як на мене, ще важливіший крок - підтримка нашого лідера Ігоря Колихаєва. І нам знову потрібна максимальна зібраність та рішучість херсонців. Кажучи "нам", маю на увазі всіх містян. Так, після виборів усім нам тут жити!

Для тих, хто ще вагається, або досі не замислювався над вибором, із задоволенням поділюсь своїми думками.

Отже, у нас є вибір між тим, що ми вже бачили кілька років тому й досі не можемо відремонтувати та вичистити, а на противагу - абсолютно протилежний підхід до управління містом: зважений аналіз і покрокова інструкція вирішення проблем фахівцями.

Чимало проєктів, які плануємо реалізувати за мерства Ігоря Колихаєва, я бачив зсередини, на стадії розробки, брав безпосередню участь. Скажу Вам, це буде привабливо, цікаво і оригінально.

Ми змінимо Херсон разом, для кожного знайдеться робота. У нас все вийде, якщо ми вирішимо йти спільним шляхом розвитку та кардинальних змін. І наша плідна співпраця розпочнеться 15 листопада, з вибору нашого міського голови.

Особисто я визначився давно і остаточно: наш мер - Ігор Колихаєв. Ви з нами?

Юрій РОЖКОВ,
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів