У Херсонському держуніверситеті стартують курси з підготовки до ЗНО

У Херсонському держуніверситеті стартують курси з підготовки до ЗНО
Мрієш на відмінно скласти шкільні екзамени, вступити до найкращого закладу вищої освіти або нарешті опанувати одну з іноземних мов? Центр довузівської підготовки та роботи з іноземними громадянами Херсонського державного університету – перший крок до заповітної мрії!

У Центрі довузівської підготовки та роботи з іноземними громадянами ХДУ триває набір на навчання, яке передбачає підготовку до:

– ЗНО з усіх шкільних предметів;

– ДПА;

– магістратури.

На базі Центру триває набір на мовні курси «Іноземні мови для всіх». Слухачам пропонують опанувати ділову українську мову, а також англійську, французьку, російську, іспанську, турецьку, німецьку, персидську та польську. Термін навчання – 8 місяців.

До того ж, з 1 грудня стартують експрес-курси з підготовки до ЗНО, які передбачають формування нових груп та посилену програму навчання (60 год).

Минулого року випускниками Центру стали 350 слухачів. За допомогою висококваліфікованих та досвідчених викладачів ХДУ кожен охочий зможе підвищити свій освітній рівень, навчитися засвоювати великий об'єм матеріалу, адаптуватися до навчання у закладах вищої освіти та отримати додаткові бали при вступі до Херсонського державного університету.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 099 718 29 07, 095 339 87 21, 067 131 76 41. Адреса: вул.Університетська, 27, каб. №117 (головний корпус).

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів