У Херсонському держуніверситеті підтримують розвиток інклюзивної освіти

У Херсонському держуніверситеті підтримують розвиток інклюзивної освіти
Студенти факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету прослухали лекцію «Здорова громада» від Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю «Спеціальна Олімпіада України».

Мета заходу – залучення студентів до волонтерського руху, який опікується розвитком інклюзивної освіти в Україні.

Рух «Спеціальна Олімпіада України» існує з 1991 року, а з 1994 року акредитована організацією «Міжнародна Спеціальна Олімпіада». СОУ має відокремлені підрозділи (осередки) у 20 регіонах, де за їх програмами тренуються понад 14 тисяч українських спортсменів.

Лідер об’єднання, підприємець та волонтер Андрій Підварка розповів: «Одним із основних інструментів допомоги, який ми використовуємо, є спорт. Наша організація виховала велику кількість параолімпійських чемпіонів». За словами Андрія Анатолійовича, залучення студентів профільних факультетів до волонтерства – один з найважливіших факторів розвитку для руху «Спеціальна Олімпіада України».

Зазначимо, що Херсонський державний університет усіляко підтримує напрямки інклюзивної освіти, має компетентний викладацький склад. В університеті створені всі умови для комфортного навчання людей з обмеженими можливостями.

Декан факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Іван Глухов зауважив: «Наш освітній заклад вже декілька років співпрацює з СОУ. Не дивлячись на досягнуті успіхи, у нас попереду багато напрямків які потребують нашої уваги. Але завдяки об’єднанню зусиль, ми змінимо ситуацію на краще».

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів