Поліція відпрацьовує курортний район Херсонщини

курорт, поліція, рейди
З сьогоднішнього дня, 10 листопада, за ініціативи начальника поліції Херсонської області Олександра Прокудіна, в Скадовському районі розпочинається комплексне оперативно -профілактичне відпрацювання.

До відпрацювання буде задіяний особовий склад Скадовського відділення поліції та приданні сили. Правоохоронці розподілені на піші та авто патрулі, які будуть слідкувати за правопорядком на всій території району.

Під час відпрацювання особлива увага приділятиметься попередженню порушень публічного порядку, запобіганню скоєння злочинів, а також протидії іншим правопорушенням, в тому числі пов’язаними з карантинно-обмежувальними заходами.

Зокрема, поліцейські будуть проводити роз’яснювальну роботу із власниками та відвідувачами кафе і барів щодо неухильного дотримання встановлених карантинних обмежень та заборон.

Поліція звертається до жителів та гостей Скадовського району з порозумінням поставитися до превентивних поліцейських заходів. Закликаємо громадян не порушувати публічний порядок, утриматися від будь-яких протиправних дій.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон