Постраждалі в страшній аварії на Херсонщині не залишаться на самоті

постраждалі, Колихаєв, співчуття
В цьому запевнив лідер політичної партії "Нам тут жити!" Ігор Колихаєв:

- Страшна трагедія у Садово сталася вранці! За попередніми даними, у результаті ДТП з маршрутним автобусом загинули дві жінки, більше десяти людей постраждали.

Ігор Колихаєв висловлює співчуття родинам загиблих та постраждалих земляків. Він наголосив на тому, що садівці не залишаться на самоті у важкий час. Представники команди, зокрема Юрій Рожков, вже збирають інформацію щодо потреб постраждалих. Наразі відомо, що серед загиблих – членкиня команди «НАМ ТУТ ЖИТИ». Сиротами залишилися двоє діток.

До Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні доставлені двоє постраждалих дітей віком 14 та 16 років. За словами головної лікарки Інни Холодняк, їм буде надана уся необхідна допомога. Як виявилося, серед постраждалих - три співробітника дитячої лікарні.

Моторошна аварія сталася зранку, коли люди їхали на роботу та навчання. Попередня причина –технічна несправність транспорту. Завдання команди Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» - навести лад у сфері пасажирських перевезень. Маршрутам у віддалені райони, яки стали частиною міста, буде приділена окрема увага.

Безпека та комфорт для херсонців - пріоритет!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон