Ігор Колихаєв відвідав Львів для перейняття позитивного досвіду місцевої влади

Ігор Колихаєв відвідав Львів для перейняття позитивного досвіду місцевої влади
Херсон потребує змін вже сьогодні. Тому Ігор Колихаєв, не чекаючи другого туру, вже почав розбиратися з міськими проблемами. Вчасний початок опалювального сезону, передача ТЕЦ у комунальну власність міста, питання розвитку Херсона. Все це на порядку денному у Ігоря Колихаєва.

Зробити Херсон одним з найкращих та найкомфортніших міст – завдання номер один. Саме тому Ігор Колихаєв разом з командою «НАМ ТУТ ЖИТИ!» переймає практику успішних українських міст. Першим вони обрали Львів, місто, яке увійшло в трійку в рейтингу обласних центрів за сприятливістю бізнес-клімату і ефективністю економічного управління, йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.

Влада Львова першою в Україні зіткнулись з коронавірусом. І хоч сьогодні вони в лідерах за кількістю захворювань, їх медична система успішно справляється з напливом хворих, міська адміністрація в повній кооперації з медичними закладами. Крім якісної медицини ми повинні зробити Херсон чистим, комфортним з якісними дорогами. Досвід Львова у цих питаннях є безцінним.

Херсонська делегація ознайомилася з роботою підприємства «Львівавтодор», працівники якого за декілька років відремонтували сотні кілометрів доріг із попередньою заміною підземних комунікацій.


Також оглянули великий парк сучасної комунальної техніки, який постійно оновлюється і збільшується. Тільки прибиральних машин налічується 135 одиниць. Для порівняння, в Херсоні власної техніки взагалі немає.

«Ми маємо вчитися, переймати весь успішний досвід міст України, щоб зробити Херсон найкращим містом, бо НАМ ТУТ ЖИТИ», – переконаний Ігор Колихаєв.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів