На Херсонщині підгодують журналістів бюджетними грішми

журналісти, гроші, бюджет
Херсонська ОДА розробила програму розвитку інформаційного простору, розраховану на 2021-2024 роки.

Буде що поїсти і де переночувати журналістам, котрі відвідують Херсонщину. Причому за їжу та прихисток їм не доведеться платити ані копійки з власних кишень.

Адже обласна державна адміністрація завбачливо розробила програму розвитку інформаційного простору, розраховану на 2021-2024 роки. А вона передбачає щорічні витрати в сумі двісті тисяч гривень на "організацію заходів щодо проведення прес-турів і журналістських десантів" (цитата). Тобто на піар упродовж наступних чотирьох років планують витратити вісімсот тисяч гривень!

При цьому проведення таких прес-турів для розвитку туризму на Херсонщині дає трохи більше, ніж нічого. Адже репортерів за казенний кошт зазвичай везуть уторованими стежками в дніпровські плавні, на чорноморські та азовські пляжі, Сиваш.

Ці маршрути вже давно вивчені, й столочені тисячами ніг туристів, тому "десант" із відеокамерами та диктофонами жодних сенсацій тут не знаходить. Не дивно, що нинішнього року обсяги туристичного збору в регіоні впали на мільйон гривень. І навряд чи це спричинили тільки карантинні обмеження.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів