Херсонському держуніверситету зробили екзотичний подарунок

Херсонському держуніверситету зробили екзотичний подарунок
Сьогодні, 6 листопада, за ініціативи випускників факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету оновлене паркове містечко вишу поповнилося новими екзотичними насадженнями.

Молодь долучилася до благоустрою рідного навчального закладу і, таким чином, на території університету відсьогодні з’явилися деревця сакур, магнолій та декоративних акацій.

Останнім часом на території паркової зони Херсонського державного університету відбулися значні зміни, які не могли залишитися поза увагою колишніх студентів освітнього закладу.

Так, за ініціативи та фінансування випускниці 2004 року навчання факультету культури і мистецтв (тоді ще художньо-педагогічного факультету) Ольги Іваненко, сьогодні у парковій зоні ХДУ висадили екзотичні дерева – сакуру, магнолію та декоративну акацію.

Підхопили цю ідею й інші випускники факультету – Андрій Осадчий, Вікторія Джумакай, Яна Косован, Оксана Шмакова, Майя Булат, Оксана Мельничук.

Як розповіла учасниця акції, а нині співробітниця ХДУ Вікторія Джумакай, загалом в університеті працює чимало випускників факультету культури і мистецтв: «Ми пишаємося тим, що навчалися у Херсонському державному університеті. І дуже приємно спостерігати, як покращується інфраструктура навчального закладу. Тож ми також вирішили долучитися до розбудови своєї Alma mater», – розповідає випускниця факультету.

Сама Ольга Іваненко наразі проживає у Німеччині та, на жаль, не змогла особисто долучитися до акції. Також не змогли приїхати, але надали фінансову допомогу й інші випускники факультету – Ірина Шевчук, Світлана Самойленко, Алла Полетаєва.

«Факультет культури і мистецтв завжди підтримує зв'язок з випускниками всіх років. Ми навіть створили асоціацію випускників факультету! Це люди, які вже визначилися на своєму професійному шляху завдяки навчанню в ХДУ. Ми дуже вдячні за те, що вони нас пам’ятають і шанують», – розповів декан факультету культури і мистецтв Микола ЛЕВЧЕНКО.

Приємно усвідомлювати, що ті, хто навчався у ХДУ не тільки не забувають рідний виш, а й піклуються про його благоустрій. Адже ім’я та репутацію Херсонському державному університету створюють його випускники!

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів