Микола Костяк закликає до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди

Микола Костяк  закликає до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк опублікував офіційне звернення до жителів Херсонщини

Шановні співвітчизники!

У нашій Державі склалася не проста ситуація, у день великого православного свята Хрещення Господнього, 19 січня, у місті Києві учасники протестів остаточно перейшли межі законності і моральності, порушивши власні зобов'язання щодо проведення мирних заходів.

Звичайно, кожен громадянин України має право на мирний протест, ніхто не повинен обмежувати це право. Але всі дії протестувальників мають бути у рамках закону, не переходячи межу між мирним протестом і злочином.

Натомість, зараз, опозиційні лідери, розхитуючи ситуацію в країні, вже спровокували силове протистояння. Від радикальних протестувальників вже постраждали десятки правоохоронців, спалено не тільки комунальний транспорт та автобуси правоохоронних органів, але й приватний транспорт громадян.

Не можна йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством.

У своєму зверненні до Українського народу Президент України Віктор Янукович наголошує, що лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна і насилля зруйнують Україну.

Тож, я закликаю до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди у Державі. У столиці повинен бути відновлений порядок, а влада зробить усе для гарантування та забезпечення громадського спокою і безпеки населення.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів