На Херсонщині відбувся "пекельні" перегони

Херсон, перегони, велосипеди
Велосипедні шосейні перегони та велопробіг з елементами декорацій потойбічного світу "Halloween-race" організовують у Херсоні вже втретє.

За словами організатора Андрія Кутасова, цього року в акції зареєструвалося більше 100 учасників з Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Херсона, Нової Каховки і Голої Пристані. Він говорить, що сьогодні, через пандемію COVID-19, змінили регламент перегонів: "Деякі учасники в костюмах, а деякі у спортивному одязі у зв’язку з різними обставинами по карантину, обмеженню. Захід скорочено максимально. Без шоу програми, залишилася тільки спортивна частина".


Шосейні змагання "Halloween-race" одночасно поєднав велопробіг і перегони. Маршрут першого - старт з площі перед херсонським дитячо-юнацьким клубом фізичної підготовки №5, фініш - у селищі міського типу Білозерка. А з відти перегони до Станіслава, потім до Томиної Балки та Кізомису і назад у Білозерку.

За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон