На Херсонщині сміттєзвалище впало у Дніпро

сміттєзвалище, Дніпро, берег
Через раптовий зсув ґрунту до Кардашинського лиману в пониззі Дніпра обвалився чималий шматок берега, пише Голос України.

І то було б звичайне природне явище, якби не одне "але": на березі любителі пікніків на природі та дачники з навколишніх кооперативів облаштували стихійне звалище. І в результаті зсуву у воді опинилися кубометри органічних решток, пластику й скла, ємностей із залишками побутової хімії тощо.

Проте у лиман заходить на зимівлю чимало косяків цінних промислових видів риби, якій загрожувало отруєння. Аби цього не сталося, співробітники Херсонського рибоохоронного патруля організували вилучення перемішаного з відходами ґрунту з дна лиману та термінове вивезення його на найближчий легальний полігон з утилізації ТПВ.

Того самого дня рибінспектори відзвітували про очищення водойми. Та лише за подальшим станом її мешканців можна буде судити, чи справді небезпека для них минулася.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів