В Олешківській районній раді привітали соціальних працівників

Олешки, райрада, привітання
З нагоди свята Дня працівника соціальної сфери представників даної галузі привітали голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, заступник голови Костянтин Буганов і радник Людмила Шелудько.

«Ваша професія – дуже потрібна. І наш святий обов’язок – робити все, щоб люди були задоволені. У вас є підопічні, для яких соціальний працівник – це сенс життя. Дякую за те, що ви є.

Я добре знаю вашу роботу. Вона дуже емоційна, важка фізична праця за цим стоїть. А яке велике терпіння ви демонструєте, коли забезпечуєте соціальний спокій нашого краю.

Будемо і надалі працювати разом задля вирішення життєвих потреб наших громадян. Бажаю вам здоров’я, благополуччя в родинах, позитивних емоцій», – відзначив Павло ПОТОЦЬКИЙ.

За високий професіоналізм та значний внесок у розвиток соціальної сфери Олешківського району кращим її представникам вручили Почесні грамоти районної ради.
За матеріалами Олешківської районної ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів