Юних митців з Херсонського держуніверситету надихає осінь

ХДУ, митці, осінь
Студенти-першокурсники факультету культури і мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Херсонського державного університету поступово удосконалюють свої навички художника.

Під час навчальних занять молодь освоює різноманітні техніки живопису. Художники-початківці розповідають, що осінь — найкраща пора року, коли можна передати на полотні різнокольорову гру барв. Жовто-золотаве листя, букети хризантем, ароматні фрукти та стиглі овочі чудово виглядають на картинах молодих художників.

Тож тема заняття «Осінній натюрморт» не випадкова. Під час навчальних занять студенти мають не лише реалістично намалювати фрукти або квіти на полотні, а й передати красу осінніх барв.

В.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ХДУ Віталій Ракович розповідає, що наразі для художників-початківців триває період адаптації до умов праці професійного художника. Студенти лише починають знайомитися з термінологією, принципами, методами та прийомами в основних техніках, вивчають колорит та взаємозв’язок кольорів.

За словами Віталія Раковича, найкращі твори мистецтва будуть представлені на різноманітних виставках. Деякі роботи студенти, звичайно, залишають собі, аби через роки побачити своє професійне зростання.

За матеріалами прес-центру ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів