У Херсонському держуніверситеті триває екологічна акція

ХДУ, макулатура, студенти
Екоактивісти Херсонського державного університету постійно долучаються до природоохоронних акцій.

Зокрема, студенти та викладачі факультету біології, географії та екології ХДУ постійно працюють над збором і здачею макулатури.

Паперові відходи заполонили навколишнє середовище. Проблема обмеженості звалищ та забруднення повітря продуктами згоряння вирішується переробкою цього матеріалу.

Питання збору макулатури є важливим на сучасному етапі розвитку суспільства. Адже зараз відбуваються зміни кліматичних умов Землі. Однією з причин цього природнього явища є вирубка лісів для забезпечення людських потреб.

«Щорічно наші Карпати дедалі більше страждають від знищення дерев, що призводить до значних геологічних проблем. Це, насамперед, посилення різноманітних ерозійних процесів.

Саме тому на факультеті біології, географії та екології практикується збір макулатури серед співробітників Херсонського державного університету», – зазначив завідувач кафедри географії та екології Олексій ДАВИДОВ.

До збору активно долучається й студентство. Адже викладачі впевнені, що подібні акції виховують у молодого покоління бажання захищати природу.

За матеріалами прес-центру ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів