Викладач ХДУ став членом Національного фонду досліджень

хду, член, Мойсієнко
Херсонський державний університет забезпечує стрімкий розвиток наукового потенціалу своїх співробітників. Викладачі прославляють наш заклад вищої освіти та Херсонщину в цілому. Так, професор кафедри ботаніки Іван Мойсієнко увійшов до складу Наукової ради Національного фонду досліджень України.

Це державний цільовий фонд, метою якого є надання грантів для підтримки наукових досліджень і розробок. Він створений рішенням Уряду України 4 липня 2018 року.

До основних напрямків його діяльності входить: безпосередньо виконання наукових досліджень та розробок; сприяння науковій співпраці, науковій мобільності, зокрема стажування наукових працівників, у тому числі й за кордоном; розвиток матеріально-технічної бази наукових досліджень і розробок; розвиток дослідницької інфраструктури; підтримка проєктів молодих вчених; популяризація науки.

Рішенням Уряду визначено, що функцію наглядової ради фонду виконуватиме Науковий комітет Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Поточну діяльність фонду забезпечує виконавчий директор Ольга Полоцька.

Наукова рада Фонду є його керівним органом чисельністю 30 осіб, до складу якої входять провідні вчені та науковці. Віднедавна до них приєднався професор Херсонського державного університету Іван Мойсієнко.

«Мені вдалося потрапити до складу Наукової ради завдяки конкурсу від Національного фонду досліджень України. Взагалі, мета фонду - всебічний розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Тому сподіваюся, що зможу допомогти у цьому своєму рідному краю», – зазначив ботанік.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів