У Генічеську відбувся благодійний аукціон

Генічеськ, аукціон, ГО «Патріот»
Два дні 19 та 22 жовтня в Генічеській мистецькій школі проходив благодійний аукціон «Майбутнє в дітях». Він проводився з метою підтримки самого найстарішого культурного закладу – Генічеської мистецької школи.

У 1960 році до 1 вересня в нашому місті було відкрито музичну школу по пр. Миру. І з того часу дах цієї будівлі жодного разу капітально не ремонтувався. Зараз він знаходиться в аварійному стані.

Рік потому Генічеська мистецька школа взяла участь в обласному конкурсі щодо фінансування об’єктів соціальної сфери. Фахівці районної ради допомогли в оформленні відповідної документації. Однією з умов конкурсу було – участь громадськості в цьому проєкті, тому ГО «Патріот» погодилася взяти на себе ці зобов’язання. З багатьох заяв, наш об’єкт пригорнув до себе увагу.

За кошторисом на ремонт даху необхідно 840 тис. 697 грн. Вже виділено 50% на фінансування проєкту з обласного бюджету, 45% – з районного бюджету і 5% від цієї суми потрібно внести громадській організації. Тож, щоб виконати умови конкурсу громадськість звернулася до художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та письменників з пропозицією провести благодійний аукціон, кошти від якого підуть на ремонт даху.

З великим задоволенням свої роботи надали: Олександр Прихненко, Віталій Піхуля, Володимир Шпак, Сергій Григор’єв, Галина Малета, Ольга Гапієнко, Олександр Булаш, Надія Ліхачова, Аліна Осташевська, Світлана Лозова, Інна Голбай, Ігор Черненко, Оксана Гринюк, Лєнара Мазінова, Оксана Харламова, Галина Тєрєхова, Костянтин Панкєєв, а також учениці Генічеської мистецької школи – Анна Романенко та Євгенія Панькіна.

На аукціон було виставлено 38 лотів. Взяти участь у їх розіграші, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, запрошувалися відомі в Генічеському районі громадські діячі, благодійники, керівники закладів, установ та підприємств.

На жаль охочих підтримати добре починання виявилося не дуже багато. А ті учасники, які прийшли на аукціон, отримали багато приємних вражень. У них була можливість не тільки придбати картини, сувеніри, цікаві дрібнички в авторському виконанні, а ще поспілкуватися з художниками, послухати виступи викладачів Генічеської мистецької школи.

Протягом двох днів в аукціоні брали участь: Ірина Попова, Владислав Пустовіт, Андрій Євстратов, Галина Толубець, Ольга Осташевська, Дар`я Євстратова, Сергій Коржевий, Дмитро Юнусов, Світлана Руднікова, Дмитро Решетар, Сергій Бубнов, родина Романенко, Вадим Васильчук, Карен Мартиросян, Сергій Тищенко, Володимир Гурковський, Вікторія Сухорукова, Вікторія Кальницька, Олена Кулік, Тетяна Захарченко, Єлизавета Лебедєва, Інна Міжура, Валентина Гак, Тетяна Тупік, Наталя Лебедєва, Тетяна Мартинець.

Також фінансово проєкт підтримали: Альберт Черепаха, Іван Осташевський, Іван Красильніков, Володимир Косов. Всього на аукціоні було зібрано 21 тис. 050 грн.

У розв’язанні організаційних питань під час проведення аукціону допомогла ГО «Батьківський комітет «Мистецтво в дітях» (голова Тетяна Белічко), а також викладачі Генічеської мистецької школи: Світлана Козачок, Наталя Толчева, Євген Козачок.

А ще цей захід запам’ятається приємними моментами: ГО «Патріот» придбала та передала Генічеській мистецькій школі роботу Сергія Григор’єва, а Благодійний фонд Альберта Черепахи подарував картину Галини Малети наймолодшій учасниці аукціону.

Дякуємо усім художникам, майстрам декоративно – ужиткового мистецтва, викладачам, учням і їх батькам та усім небайдужим людям за участь у цьому заході.

Всі зробили великий внесок у подальший розвиток Генічеської мистецької школи. Тільки разом ми зможемо створити сприятливі умови для учнів у цьому навчальному закладі. Бажаємо усім здоров’я, процвітання та добробуту.

За інформацією ГО «Патріот»
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів