У Херсоні з'явився новий сквер

сквер, нам тут жити, Дмитрієв
Ще 16 жовтня під час пленарного засідання ХХХVII сесії міської ради депутатською групою «НАМ ТУТ ЖИТИ!» було подано та підтримано прийняття рішення «Про надання зоні зелених насаджень статусу скверу та його найменування», - повідомив депутат Херсонської міської ради, керівник депутатської групи «НАМ ТУТ ЖИТИ» у міській раді Андрій Дмитрієв:

- Це ще один дуже великий та важливий крок до того, щоб у 3 Таврійському мікрорайоні нарешті з`явилось місце для комфортного відпочинку.

Команда політичної̈ партії̈ «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» активно співпрацює із мешканцями навколишніх будинків та вже підготувала проєкт майбутнього скверу, який буде надано для узгодження та затвердження мешканцями.

Наступним етапом буде включення цього проекту до програми соціально-економічного розвитку Херсона, - поділився майбутніми планами керівник депутатської групи «НАМ ТУТ ЖИТИ» у Херсонській міській раді Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів