У Генічеську батьки мітингували проти дистанційного навчання дітей

генічеськ, дистанційне навчання, онищенко

20 жовтня в місті Генічеськ Херсонської області до Генічеської райдержадміністрації прийшли близько 30 батьків, що виразити свій протест проти дистанційного навчання. Вони хотіли дізнатися, чому в деяких інших школах області дітей відправили на канікули або продовжують вчити, а у Генічеському районі перевели на дистанційне навчання. Крім того, наразі присутні не бачать загрози для своїх дітей, якщо ті будуть відвідувати школи.

З людьми спілкувався голова Генічеської РДА Андрій Онищенко. Він запевнив, що повністю підтримує посилення карантинних заходів та переведення шкіл на дистанційну форму навчання. Відповідне рішення було прийняте колегіально на засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, пише Новий Візит.

Нагадаємо, мітинги проти дистанційного навчання батьки провели також в Новій Каховці та Олешках. Причому в Новій Каховці міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пішла їм назустріч - дозволила учням здобувати освіту в очному режимі.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів