Вранці у церквах міста Скадовська відбулися Богослужіння. Скадовчани родинами збиралися біля церков, посвятивши воду, посмішками та дружніми вітаннями передавали містом дух свята.
Цього року у Скадовську започатковано хресну ходу, яка почала рух від Свято-Іл'їнського храму, злилася з вірянами із Свято-Сергієвського храму. Попереду несли дерев'яний церковний хрест і хоругви, хор співав церковні співи. До моря йшла довга процесія освятити найбільшу водойму міста.
Після урочистої служби, де всі разом молилися за добру долю великої міської родини і нашої країни, у море було занурено хрест.
Після освячення води у море окуналися сміливці за здоров'ям і силою духу.
Творчі колективи звеселяли зібрання піснями. Для присутніх приготували гарячій чай, каву, випічку. Приготували намет для переодягання купальників.
Свято багате вічними цінностями і веселим настроєм, згуртувало всіх навколо. Від найдавніших часів християнська Церква вважає освячену йорданську воду за велику святість. Її бережуть цілий рік, ласкаво називаючи "водичкою-йорданичкою". Ця вода має силу очищувати і зцілювати душу й тіло людини.
Йорданською водою також скроплюють оселю, щоб оминало всяке нещастя і гарно велося в домі. Деякі священики навіть переконані, що не існує ліків кращих за святу воду. І що цікаво незрозумілим залишається той факт, як свячена йорданська вода не псується, не смердить, і може довго зберігатися. Кажуть, що, може, срібло помагає, яке є на багатьох хрестах у священиків.
До речі, усі більш-менш значні церковні свята супроводжуються освяченням води. Уперше людина занурюється у святу воду під час хрещення, зазвичай невдовзі після народження. Таким чином людина «оновлюється» для майбутнього достойного життя. Свячена вода неодмінно має бути присутньою під час освячення храмів, житлових і господарських будівель, а також усіх предметів, які використовуються під час богослужіння.
Наталя Тангел, Скадовськ