Студентам ХДУ призначили Президентську стипендію

ХДУ, стипендії, студенти
Четверо студентів Херсонського державного університету отримуватимуть підвищені стипендії Президента України та Верховної Ради України.

Зазначимо, що рейтинг формувався за результатами останнього навчального семестру. Також було враховано участь молоді у науковій, громадській і спортивній діяльності.

Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов привітав студентів й зауважив, що стипендіати пройшли через усі етапи перевірки та заслужено отримали свої грошові винагороди.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що університет крок за кроком підвищує свої позиції у рейтингах ЗВО України.

«Херсонський державний університет має найбільшу стипендіальну квоту серед закладів вищої освіти Херсонщини. Це показник якісної капіталізації наших студентів, який є пріоритетним для нашого освітнього закладу», – підкреслив ректор.

Вітаємо студентів із отриманням стипендії Президента України: Марину Азізову – факультет української й іноземної філології та журналістики; Олександру Чепеляк – факультет фізичного виховання та спорту; Валерію Недоступ – соціально-психологічний факультет. А також вітаємо студента факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Артура Тарасюка із отриманням стипендії Верховної Ради України.

Стипендії надаються відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року № 290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2020 року № 1208 студентам закладів вищої освіти на І семестр та на весь 2020/2021 навчальний рік.

Прес-центр ХДУ


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів