У ХДУ завершилася друга хвиля вступу

ХДУ, вступ, хвиля
З 1 по 20 жовтня у Херсонському державному університеті тривала друга хвиля вступної компанії-2020. Усі охочі навчатися на денній та заочній формах навчання для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр або магістр мали можливість подати документи до освітнього закладу.

Як зазначила відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Воропай, під час другої хвилі вступної кампанії було подано 110 заяв. Так, станом на 20 жовтня на СВО «Магістр» подано 64 заяви (18 – денна, 46 – заочна); на СВО «Бакалавр» 46 заяв (2 – денна, 44 – заочна).

«Ми були раді бачити всіх тих, хто з будь-яких причин не встиг вступити до Херсонського державного університету влітку», – зауважила Наталія Воропай.

Варто зазначити, що наразі опубліковано наказ МОН про затвердження Умов прийому на наступний рік. І вже до 31 грудня поточного року всі заклади вищої освіти мають затвердити та оприлюднити правила прийому, які мають відповідати Умовам прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів