Громадський транспорт у Херсоні буде працювати за зручним для містян графіком

маршрути, Колихаєв, нічний час
Ігор Колихаєв змінює Херсон для херсонців вже сьогодні. З 15 жовтня, за домовленості з перевізником «Корнет-стиль», робота маршрутів № 8 та № 20 подовжена до 23:00. Громадський транспорт у Херсоні буде працювати за зручним для містян графіком!

Налагодити роботу громадського транспорту у Херсоні – це одне з завдань, яке ставлять херсонці Ігорю Колихаєву – своєму кандидату на посаду міського голови. На даний час для зручності жителів запрацював пілотний проєкт на двох найбільш популярних маршрутах – № 8 та № 20. Згодом усі маршрутки будуть дотримуватись договірних умов, працювати за графіком у вечірній час.

– Херсон – єдиний обласний центр в Україні, де погано працює громадський транспорт. Не хочу називати усіх причин, за яких люди вимушені терпіти незручності. Скажу коротко – у транспортній сфері не буде хаосу. Люди зможуть добиратись до дому у вечірній час, зможуть гуляти по місту, відвідувати концерти та вистави, а не поспішати на останній автобус. Вирішив не чекати Дня виборів, а розпочати зміни вже зараз. Провів перемовини з перевізниками. Ми дійшли згоди: робота двох найдовших та популярних маршрутів вже зараз подовжена до 23:00, інтервал руху 20 хвилин, – каже Ігор Колихаєв.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів