На Херсонщині встановили новий рекорд України

Каховка, рекорд, герб
Вчора, 17 жовтня у Каховці Херсонської області зафіксували рекорд України в номінації "Найбільше зображення герба на бруківці".

Ідея створення з бруківки герба міста, розказує заступник Каховського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Антон Перемежко, виникла випадково. Для викладання гербу, продовжує чоловік, закуповували бруківку білого, жовтого та блакитного кольорів. Саме з останнім було найскладніше. Його замовляли спеціально.

"Спочатку планувалося установлення на центральній площі фонтану. Але у зв’язку з деякими технічними особливостями та деякими депутатами, які не хотіли, вирішили робити цей герб. В подальшому плануємо зробити вишиванку на центральній алеї міста, яка проходить від вказаної центральної площі до будинку Школи мистецтва", - розказав Антон ПЕРЕМЕЖКО.© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів