Хризонтемовий рай Херсонського держуніверситету

сад, ХДУ, бал
Вже третій рік поспіль восени ботанічний сад Херсонського державного університету перетворюється на справжній хризантемовий рай. Це чудова нагода відпочити від буденних справ і отримати насолоду від різноманіття природних барв.

Перший бал хризантем стартував у 2018 році. І з кожним роком кількість кущів королеви осені збільшується.

«Цьогоріч колекція квітів збільшилася на 10 сортів. У нас з’явилася нова ділянка, де закодовані правила побудови овалу. Ми намагалися зробити так, аби поєднати ранні хризантеми й пізні. Що у нас вийшло – побачимо трохи пізніше», – зауважила директорка саду Ніна Сушинська.

Наразі у ботсаду розпустилися лише 10 % хризантем. За сприятливих умов помилуватися кольоровою палітрою осінніх квітів можна до кінця листопада. Адже у хризантем довгий період життя. Проте, за словами Ніни Сушинської, цвітіння хризантем залежить від погодних умов. Для того, щоб квіти зацвіли, має бути хмарна погода.

До того ж, бал хризантем набирає все більшої популярності серед звичайних містян. Ботсад давно став улюбленим місцем для дозвілля. Городяни залюбки йдуть сюди насолодитися красою цвітіння хризантем та погрітися осінніми променями сонечка.

Для херсонців — це чудова нагода відпочити від буденних справ і отримати насолоду від різноманіття природних барв. Сім’ї з дітьми, закохані пари, друзі, люди поважного віку – усі можуть додати до свого життя барв та приємних емоцій.

У свою чергу, завдяки заробленим коштам, у ботанічному саду здійснюється активна робота з благоустрою території та поповнюється колекція останніх квіток року — хризантем.

Співробітники ботсаду дбають не тільки про рослини. Для гостей та відвідувачів тут облаштували зони для відпочинку та фотозони.

І невдовзі ботсад буде візитною карткою Херсонщини.

А ви вже відвідали ботанічний сад Херсонського державного університету? Тоді хутчіш до квітного раю!

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів