В Олешках вшанували захисників нашого краю

Олешки, свято, райрада
Сьогодні, 14 жовтня, День захисника України, що відзначається у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею українського козацтва.

Тому в цей день голова Олешківської районної ради Павло Потоцький і заступник голови Костянтин Буганов вшанували усіх захисників, хто боронив та відстоював незалежність і цілісність України покладанням квітів до пам’ятного знаку борцям за незалежність і свободу України «Тризуб», до каплички Пресвятої Богородиці та пам’ятного знаку Олешківської Січі.

«День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України настільки близькі між собою, що об’єднує нас. Тому ми бажаємо усім родинам – миру і благополуччя, нашим синам і дочкам – здоров’я, міцності духу і патріотизму. Україна – наш край – це назавжди, а ми, її мешканці, завжди будемо разом», – зазначив Павло ПОТОЦЬКИЙ.
За матеріалами Олешківської районної ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів