Іван Глухов нагадав, що козацькому роду нема переводу!

Херсон, козаки, Глухов
Кандидат на посаду міського голови Херсона від партії Європейська солідарність Іван Глухов переконаний, що 14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців:

Відповідно до Указу п’ятого Президента України Петра Порошенка у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Протягом століть цей день пов’язаний із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Ще в далекі часи волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вони вважали своєю заступницею.

Відзначаючи це свято, з особливими словами вдячності хочеться згадати всіх захисників України, починаючи від ватажків українського козацтва до теперішніх воїнів АТО, які ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Тож щиро зичу всім нам миру та спокою, а Вам, дорогі захисники України, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям!

І пам’ятаймо - козацькому роду нема переводу!
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів