Херсонський державний університет розширює кордони співпраці

ХДУ, кордони, Співаковський
Цього разу у стінах вишу відбулася зустріч студентів медичного факультету з головним лікарем та засновником медичного центру «Taurt-Medical», бізнесменом Олексієм Германом.

Відкрив захід ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Ми намагаємося створити таке середовище в університеті, де кожен студент має змогу вчитися. Для нас важливо, аби молодь отримала якісні знання. Саме задля цього ми розвиваємо інфраструктуру доволі молодого, але потужного і вкрай необхідного факультету – медичного».

Так, за словами ректора, незабаром на факультеті з’явиться інтерактивний хірургічний стіл. Також Олександр Володимирович розповів про співпрацю університету із бізнес-спільнотами та наголосив на важливості подібних заходів для капіталізації студентів та їх успішного майбутнього.

Стейкхолдер університету розповів про власне бачення подальшого співробітництва та ознайомив з перспективними напрямами розвитку медичної галузі.

«Для нашої компанії зустріч із молоддю у такому форматі — це новий досвід. «Taurt-Medical» завжди готовий брати на роботу молодих та амбітних. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!», – поділився враженнями роботодавець Олексій Герман.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів