Херсонський держуніверситет працює в умовах посилення карантину

ХДУ, ректор, карантин
Сьогодні, 12 жовтня, у Херсонському державному університеті відбулося позачергове засідання ректорату під головуванням ректора Олександра Співаковського.

З метою прийняття консолідованого рішення збори пройшли за участі представників від студентства, а саме студентського парламенту, профспілкової організації студентів та аспірантів, студентського містечка ХДУ.

На засіданні обговорювалися особливості роботи університету в умовах карантину в період з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року. Мова йшла про обмеження масових зборів працівників університету, учасників освітнього процесу на факультетах та в студентському містечку.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив важливість дотримання умов карантину. «Нам необхідно забезпечити як безпеку, так і якість освітнього процесу.

Весь навчальний процес, який можна перевести на віддалену форму комунікації, буде переведено із застосуванням відповідного інструментарію. Ми робимо конструкцію, завдяки якій, частина здобувачів буде переведена в режим онлайн. Ми маємо диференційовано підійти до методів навчання», – наголосив ректор.

Студентам, які не будуть проживати в гуртожитках у період з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року університет поверне (або зробить перерахунок) коштів, на підставі особистих заяв здобувачів. Примусове виселення із гуртожитків – не передбачається.

До того ж, на ректораті вирішили виділити 300 тисяч гривень на придбання спеціального обладнання (матеріалів), необхідного для проведення протиепідемічних заходів в університеті у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Присутні підтримали першочерговий план дій, запропонований очільником університету.

«У разі, якщо на рівні Уряду буде прийняте інше рішення – перехід на дистанційне навчання – ХДУ готовий і до такого розвитку подій», - прокоментував Олександр Співаковський.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів