У Херсоні запровадили безплатні комп'ютерні курси для медиків

курси, грамотность, комп’ютер
Безплатні курси комп’ютерної грамотності для медичних працівників запровадили у херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Через карантинні обмеження заняття проводяться у невеликих групах, - говорить завідувачка відділу "Електронна бібліотека" Оксана Золотухіна. Базовий курс розрахований на 10 занять. Під кожну групу адаптовується своя програма:

"Якщо дівчата-медики хочуть більш детально вивчати текстовий процессор Mіscrosoft Word, то ми присвячемо йому більше занять. Якщо їм не потрібно робота з відео і аудіофайлами та їх обробка, то ми ці теми з курсу просто випускаємо. Працюємо з файлами і папками в мережі Windows, передача інформації на флешку, вчимо користування електронною поштою, передача інформації через e-mail".


На заняття прийшли працівники фтизіопульмонологічного центру. Олена Сафонова 30 років працює медичною сестрою. Каже, найближчим часом уся документація буде у електронному вигляді, тому і вирішила записатися на ІТ-курси:

"У мої обов’язки входить занесення до комп’ютерного реєстру дані досліджень хворих, тому я повинна знати програму, як поводитися з комп’ютером і як його запускати, тому мені це дуже потрібно".

"У повсякденному житті ми все частіше використовуємо різні гаджети та комп’ютерні програми. Карантин показав, що більше не можна залишатися за бортом тотальної комп’ютеризації", - говорить Ніна Нагребецька. Жінка розповіла, що вже навчили гігієні в роботі з комп’ютером, щоб очі не втомлювались, як поводитись з ним, як слідкувати за гігієною комп'ютерної грамотності.

"Школа інформаційних технологій" діє у бібліотеці імені Олеся Гончара 5-ий рік. Усі охочі можуть записатися на курси комп’ютерної грамотності. Заняття проводяться безплатно. Треба мати тільки читацький квиток, - говорить завідувачка відділу.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів