В чиїх руках у Херсоні майбутнє братів наших менших?

Херсон, тварини, ЗА МАЙБУТНЄ
До представниць жіночого крила партії̈ «ЗА МАЙБУТНЄ» долучилася і відома в Херсоні зоозахисниця – Ангеліна Рибченко, голова правління Херсонської обласної громадської організації «захист безпритульних тварин "Шанс".

Ангеліна дає тваринам шанс на життя. ЇЇ ініціативі вже більше 10 років. «Притулок майже завжди на межі катастрофи і ледве зводить кінці з кінцями і дуже часто ми не маємо навіть потрібних ліків, і це при тому, що до нас надходить велика кількість важко хворих і тяжко травмованих тварин!», - каже представниця жіночого крила партії̈ «ЗА МАЙБУТНЄ» Ангеліна РИБЧЕНКО.

Сьогодні «Шанс» вирішує одну з головних міських проблем щодо безпритульних тварин, не отримуючи ні копійки з міського бюджету. Допомагають організації̈ не байдужі люди. Представниці «ЗА МАЙБУТНЄ» проїхали дізнатися про потреби притулку.

Вони планують придбати ліки і корма для тварин " Шансу " і знають, що у всіх розвинених країнах притулки для тварин утримуються у належному стані, а питанню захисту чотирилапих приділяється чимала увага.
ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів