АТОшників використовують у брудних херсонських виборах

Херсон, вибори, АТО
Фраза «Я вас в Афганістан не посилав!» наприкінці 80-х стала шаблоном ставлення радянських чиновників до воїнів-інтернаціоналістів. Такими самими неприкаяними виявилися й багато захисників України, які останні 6 років захищають незалежність нашої держави.

Чимало АТОшників не змогли себе знайти після війни й кинулися… заробляти гроші на виборах.

Юра Колихаєв-танкіст

Найвідомішим АТОшніком-заробітчанином на виборах в Херсоні став Юрій Анатолійович Колихаєв, 1970 р.н., житель села Іванівка Кам’янка-Дніпровського району Запорізької області. Він сам розповів журналістам, що тричі був в АТО, де керував танком. Саме там він заощадив кошти на заставу в 56 тисяч гривень для того, аби висунути свою кандидатуру на посаду Херсонського міського голови. Де він взяв гроші на те, аби орендувати квартиру у центрі Херсона по вулиці Гагаріна, найняти одного-двох охоронців, котрі бігають для нього в магазин за продуктами, – Юра-танкіст не пояснив.


Також у Юри Колихаєва-танкіста немає відповіді на питання: де він зараз працює. Хоча до виборчої комісії надав ось такий цікавий документ.

Виявляється, ГО «Громадська ініціатива «Нам тут жити!» зареєстрована у Бериславі 4 вересня 2020 року, коли вже розпочалося висування кандидатів на місцеві вибори. Серед засновників ГО – засуджений 21.08.2019 року по статті 172-6 ч. 1 КУпАП за корупцію чиновник із Національного природного парку «Нижньодніпровський» Міністерства екології та природних ресурсів України Валерій Яковлєв.

У цьому ж ГО так само на громадських засадах як і Юра Колихаєв-танкіст (тобто без зарплати) працює й наш наступний герой.

Юрій Рожков

Теж АТОшник. Житель села Бабайківка Дніпропетровської області Юрій Рожков працює звичайним роботягою на заводі «ДніпроАзот». До нього такі самі запитання, як і до Юри-танкіста: де взяв 56 тисяч гривень на заставу? Яка передвиборча програма? Яке бачення розвитку Херсона? І коли будуть зустрічі з виборцями? Думаємо, на днях ми отримаємо відповіді на всі запитання…

Побратим «Дим»

У кого не склалося з прізвищем, вирішили підзаробляти розповсюдженням чорнухи. Побратим «Дим» із Правого сектора (агов, Дмитро Ярош) – Диновський Дмитро Євгенович із Нової Каховки організував бригаду «УХ!», яка розвозить по районах Херсонщини нелегальні газети із наклепами та брудним піаром проти одного з кандидатів.

Ось тут брудні газети та листівки у авто, яке зареєстровано на Диновську Тетяну Сергіївну – дружину побратима «Дима».

До новокаховської «бригади» також входять Олександр Михайлик, Олександр Чабан, Володимир Чепурний та Сергій Вітальченко. Усі вони пов’язані АТОвцями чи навіть «працюють у Збройних Силах України»…


Хтось скаже: ну, заробляють на виборах, як можуть… Можливо, випадково першим під час інтерв’ю з балкона Юри-танкіста біля будинку по вулиці Гагаріна з’явився Олександр Власов, діючий депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради від Партії Регіонів, та відомий активіст руху «Хто замовив Катерину Гандзюк».

Він не ховаючись заважав журналістам – увімкнув гучно музику на телефоні й підставляв його під мікрофон, аби заглушити звук. Випадковість? Не думаю…

Стас ВІЛЬНИЙ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів