УДАРна сила Кличка у Херсоні

УДАР, Гуськова, вибори
Як відомо: жіноча краса – це сила. Чарівна жінка, член Національної спілки журналістів, редакторка інформаційного сайту «Перший регіональний» Елеонора Гуськова прийняла рішення балотуватися у депутати до Херсонської обласної ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка.

ГУСЬКОВА Елеонора має дві вищі освіти: спеціаліст з фінансів і магістр державного управління. Займається науковою роботою на кафедрі політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України.

«За майже 20 років роботи у медіа за моїм авторством було створено та відзнято чимало передач, які викривали корупцію в органах влади. Я не боялася критикувати і називати все своїми іменами.

Але сьогодні прийшло розуміння того, що журналістські розслідування не настільки ефективні. Тому, аби контролювати процес розподілення бюджетних коштів не ззовні, а безпосередньо з середини, я вирішила балотуватися до обласної ради від політичної партії удар Віталія Кличка», – зазначає Елеонора Гуськова.

Вона наголошує, що влада має працювати прозоро, а кошти платників податків мають витрачатися доцільно, а не на вітер!

А ще Елеонора любляча дружина та мати двох доньок. Для неї важливо захищати права малозабезпечених сімей, дітей, які позбавлені батьківської опіки та інших незахищених верств населення.


Чому Елеонора Гуськова балотується саме від політичної партії УДАР?

За її словами, вона довіряє лідерові цієї партії – Віталію Кличку – і впевнена, що разом з командою однодумців добрих справ можна зробити більше.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів