Проблемні питання херсонських селищ

питання, селища, Рожков
Жителі селищ Інженерне та Наддніпрянське знайомляться з командою «Нам тут жити», а команда Ігоря Колихаєва - з проблемами цих населених пунктів!

Поки дітей розважали аніматори, дорослі окреслили наболілі проблеми:

- водопостачання та водовідведення: зношеним системам селищ - понад 70 років, мешканці платять подвійний тариф за водовідведення, бо влада м. Херсона не приймає мережі на свій баланс;

- електромережі не приймає на баланс а ні місто, а ні область, від того і проблеми, зокрема, з освітленням вулиць;

- багатоповерхівки в маленьких селищах важко самостійно утримувати місцевим ОСББ, особливо коштів не вистачає на ремонт дахів;

- під'їзні та внутрішні дороги Інженерного і Наддніпрянського - у плачевному стані!

Сподівання жителі селищ покладають на команду "Нам тут жити", бо довіряють самому Ігорю Колихаєву, а також представникам його партії.

Так, з Юрієм Рожковим, за сприяння Міжнародних фондів, протягом багатьох років поспіль, оновлювали матеріальну базу освітніх закладів, селищної ради. Об'єднавши засоби з бюджетів різних рівнів, ремонтували дорогу до Інженерного. Галина Лугова долучилась до проведення розважальних свят і навчання вчителів селищ.

Проблем - дійсно багато, але усі цілком можна вирішити, - вважають члени команди "Нам тут жити". Для цього треба підійти до справи по-господарськи, зробити аудит і почати працювати!


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів