Цюрупинщина шанує Кобзаря

У цьому році нас чекає надзвичайно важлива подія: пам'ять великого поета, художника та мислителя Тараса Шевченка вшановуватимуть прихильники його творчості з усього світу.

Указом Президента України № 257/2012 від 11 квітня 2012 року "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка" в Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка. «Враховуючи значний внесок Тараса Шевченка у розвиток української державності та культури, з метою гідного відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, в Цюрупинському районі заплановано провести ряд заходів».

Зокрема, бібліотеки Цюрупинського району розпочали реалізацію акції «Читаймо Шевченка» та читацького поетичного марафону «Цюрупинщина шанує Кобзаря». В рамках акції бібліотекарями абонементу районної бібліотеки для дорослих, з метою популяризації творчості поета та заохочення до читання його творів користувачів бібліотеки, експоновано книжково-ілюстровану виставку-пам'ять «Т.Г. Шевченко – України син». Розділи виставки представлені літературою, яка висвітлює життєво-творчий шлях великого поета, художника, громадського діяча.

Метою читацького поетичного марафону «Цюрупинщина шанує Кобзаря» є залучення населення Цюрупинського району стати авторами поетичного слова про Тараса Шевченка та випуск збірки віршів від поетів–аматорів Цюрупинщини присвячених Кобзарю. Цими заходами прагнеться показати, що Шевченко органічно вписується у наше сучасне життя і зовсім не здається архаїчним.

По матеріалам
сайту ХОДА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів