"Таврійського ярмарку" на Херсонщині не буде

ярмарок, Нова Каховка, Коваленко
Чи не найвідоміший торговельний майданчик та бізнес-форум, який ось уже два десятиліття щороку проводять на Херсонщині, не збирається нинішньої осені відкривати влада Нової Каховки.

Причина відмови від популярного заходу національного значення тривіальна - загроза розповсюдження коронавірусу.

У бесіді з власкором "Голосу України" міський голова Володимир Коваленко пояснив: "На "Таврійський ярмарок" завжди приїжджали торгувати переважно ремісники та аграрії із західноукраїнських регіонів - винятком були хіба що пасічники з Полтавщини. Але ж на заході міста й райони якщо не в червоній, то в помаранчевій зоні - заражених багато. Тому такий багатолюдний захід може спровокувати новий спалах хвороби. Через нього Нова Каховка сама ризикує потрапити до зони жорстких карантинних обмежень із закриттям кафе, ринків та магазинів. У такому разі місцеві комерсанти мене просто "розірвуть".

Утім, частина містян вважає: "Таврійський ярмарок" має право на існування і в умовах епідемії. Але лише тоді, коли участь у ньому дозволити тільки гостям з Херсонщини. Однак такий варіант не влаштовує організаторів дійства: кажуть, буде не той масштаб, і численних відвідувачів він не привабить.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів