В Олешківському районі зібрались кращі представники "Нашого краю"

Олешки, кандидати, Наш край
У суботу, 03 жовтня в Олешках відбулась нарада кандидатів у депутати від політичної сили «НАШ КРАЙ» до Олешківської ОТГ, які візьмуть участь у запланованих на жовтень місцевих виборах.

«НАШ КРАЙ» - це партія місцевих лідерів, людей, які вміють і знають, як зробити наш край – свою малу батьківщину процвітаючою, а головне – вони вже це роблять.

«НАШ КРАЙ» йде єдиною, потужною командою професіоналів і господарників, щоб робити конкретні справи для людей, жити і працювати на розвиток свого краю.

В команді авторитетні люди, які живуть і працюють в нашому місті Олешках та селах громади, - за ними довіра та підтримка людей. Це і є вибір для Олешківської територіальної громади.

Кандидатом на посаду голови Олешківської міської ради "НАШ КРАЙ" висунув, а територіальна комісія зареєструвала Потоцького Павла Борисовича, теперішнього голову Олешківської районної ради.
ХОО ПП «НАШ КРАЙ»
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів