У Херсоні презентували творчий "Степовий букет"

збірка, степовий букет, автори
Ми маємо підтримувати людей культури – поетів, письменників, музикантів. Одна з головних умов для них – це публічність, донесення своїх здобутків до людей.

У Херсоні презентовано Антології творів Херсонських авторів «Степовий букет», на якій були присутні автори віршів, запрошені письменники та поети Херсонщини.

До збірки увійшли твори та вірші 45 авторів області, які упорядкував – Василь Загороднюк. Він розповів, що на випуск збірки не вистачало коштів і її видання стало можливим тільки завдяки Благодійному фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» та його команді.

«Виникла проблема із виданням цієї книги, але на моїй творчій стезі зустрівся Ігор Колихаєв, який допоміг видати цю книгу. Від письменницької спільноти Херсонщини йому величезна подяка», – сказав Василь Загороднюк.

Збірка дуже потрібна, вже є відгуки від вчителів історії, літератури, краєзнавців. І для багатьох з них вона стане «настільною книгою» про степи.

300 екземплярів будуть передані бібліотекам, закладам освіти та культури Херсонщини.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів