Олешківська гімназія: Ліквідація наслідків стихії – не привід для спекуляції

Олешки, ліквідація, наслідки
30 вересня 2020 року, пізно ввечері, внаслідок природної стихії, сталася надзвичайна ситуація – відбулася руйнація вимощення, що спричинило обвал вентиляційної шахти та підтоплення підвалу Олешківської гімназії.

Навколо даної події вже виникло чимало політичних спекуляцій та міфів, зміст яких полягає в тому, що винна у «потопі» школи Олешківська районна рада, в особі її голови Павла Потоцького, якого журналісти попросили прокоментувати скандальну ситуацію:

- Давайте подивимося на реалії. Дійсно, для реконструкції гімназії у 2017 році депутатським корпусом районного органу місцевого самоврядування були виділені 2 млн.50 тис. грн. для співфінансування проекту робіт, загальна вартість яких більша, ніж 4 млн грн.

Для реалізації намічених заходів, в тому числі відновлення покрівлі, дана сума була спрямована до обласного бюджету і вже обласна державна адміністрація керувала та контролювала виконання ремонтних робіт навчального закладу в особі колишнього заступника голови ОДА Євгена Рищука. Разом з ним у даних заходах брала участь екс-голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб.

Результати «плідної» співпраці обох можновладців, де тільки не звучали – і на шпальтах газет, і в мережі Інтернет… Пройшли роки, небагато, всього 3 і, внаслідок ливня, покрівля не витримала - дах протікає, а із-за відсутності вимощення під тиском води обвалилась вентиляційна шахта.

Замість того, щоб хизуватися, скільки коштів зекономили під час реконструкції (і поховали по своїх кишенях) горе-чиновники краще б якісно провели реконструкцію покрівлі, санацію будівлі та вимощення, може тоді змикитили, що без цього вимощення ніяк.

Та сталося, що сталося. Олешківська районна рада спільно з Олешківським районним відділом ГУ МНС України у Херсонській області ще під час надзвичайної ситуації ліквідували наслідки так званого стихійного лиха, за що щиро дякуємо нашим рятівникам.

Тому закликаю усіх «міфописців» та колишніх керівників, припинити спекуляцію навколо проблеми з Олешківською гімназією і краще спрямувати свої «розумові» зусилля на покращення життя людей нашого краю, - завершив свій коментар Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів