Юрій Соболєвський: Для партії "Слуга Народу" є принциповим підтримка медичної галузі, її подальший розвиток

Соболєвський, слуга Народу, медицина
Бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав на своєму засіданні перерозподіл коштів для їх більш ефективного використання в системі охорони здоров’я.

«У ці важкі часи епідемічної загрози, медична галузь вкрай важлива для України. Лікарі самовіддано працюють заради нашого з вами життя та здоров’я. Для політичної партії «Слуга Народу» є принциповим підтримка медичної галузі, її подальший розвиток.

Заради цього ми відмовились від державного фінансування партії. І ми й надалі працюватимемо для перетворення української медицини на сучасну галузь», - прокоментував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЄВСЬКИЙ.

Завдяки прийнятому рішенню 13 мільйонів гривень піде Держлікслужбі на виплату зарплат. Через субвенції місцевим бюджетам буде витрачено 325,7 мільйона гривень на придбання інсуліну та препаратів для лікування нецукрового діабету.

На придбання обладнання та витратні матеріали для 12 обласних лабораторних центрів МОЗ спрямовують 14,6 мільйона гривень, що дозволить збільшити обсяг ПЛР-тестувань на COVID-19. А для забезпечення роботи Електронної системи охорони здоров’я виділено 13,3 мільйона гривень.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів