У Херсоні проходить Всеукраїнський Тиждень протидії булінгу

тиждень протидії булінгу,Херсон,булінг

Здобувачі освіти Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» №8 стали активними учасниками заходів, спрямованих на попередження булінгу в освітньому середовищі.

29 09 2020 булінг

У Тиждень протидії булінгу «Зупинимо булінг разом!» з учнями молодшої школи було проведено тренінгове заняття з елементами бесіди. Обговорено та роз'яснено термін «булінг», переглянуто відеоматеріали та проведено дискусію.

29 09 2020 булінг 2

У закладі був проведений конкурс на найкращу стінгазету «Скажемо ні булінгу!» Кожен клас - кожна команда, намагалися якнайкраще показати своє ставлення до булінгу, саме в даному конкурсі.

29 09 2020 булінг 3

Дітям було запропоновано також взяти участь у акції "Рожева стрічка", де кожен бажаючий мав змогу показати своє ставлення до протидії булінгу, тримаючи в руках рожеву стрічку, яка є символом підтримки тих дітей, які пройшли через цькування. Необхідність свободи і порозуміння - такими є найголовніші постулати акції. Адже насилля серед підлітків несе за собою чималі проблеми.


Прес-служба Управління освіти Херсонської міської ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон