Голова Олешківської райради вирішив брати участь у виборчих перегонах

Олешки, Потоцький, вибори
Про це оголосив діючий голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, який йде на посаду голови Олешківської ОТГ, щоб перемогти і зробити громаду сильнішою, спроможною, найперспективнішою.

- Сьогодні у міській територіальній комісії отримав посвідчення кандидата на посаду Олешківського міського голови, разом зі мною зареєструвалися однодумці з моєї команди від політичної партії «Наш край».

Дуже надихає, що маю команду професійних людей, які хочуть і можуть вирішити безліч важливих питань. Ті, хто поділяє мої погляди та активну громадянську позицію, усвідомлює власну відповідальність перед громадою і сумлінно працює на суспільний добробут, належно виконує свої обов’язки.

Дякую за довіру виборцям, всьому депутатському корпусу Олешківської районної ради за плідну співпрацю на благо мешканців нашого краю у цій каденції.

Дякую за підтримку директорам комунальних закладів, виконавчому апарату Олешківської районної ради. Усі ви допомогли мені стати досвідченішим і мудрішим.

Прошу вас підтримати мене та команду політичної партії «Наш край» на виборах 25 жовтня. Разом ми зможемо зробити Олешківську об’єднану територіальну громаду найкращою!, - переконаний Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів