У Херсонському держуніверситеті розпочалися заняття для людей поважного віку

ХДУ, третє покоління, навчання
Вчора, 22 вересня у Херсонському державному університеті відбулася організаційна зустріч в межах курсу тренінгових занять, що реалізуються проєктом «Діджиталізація третього покоління (3-G діджиталізація)».

На початку 2020 року ректор ХДУ Олександр Співаковський виграв грант від Флоридського університету (США). Мета проєкту — сприяти оволодінню навичками користування інформаційно-комп’ютерними технологіями людьми поважного віку для розширення їхніх можливостей у застосуванні сучасних технологій у повсякденному житті.

«Те, що ми пропонуємо – інструмент продовження життя. Зараз неможливо уявити комфортне існування без цифрових технологій. Ми хочемо навчити та полегшити життя людям старшого покоління», — зауважив Олександр Співаковський.

Цьогоріч на початку літа за результатами вебінару 20 представників Херсонського державного університету здобули знання щодо інноваційних технологій навчання дорослих, психологічного супроводу освітньої діяльності різних категорій населення, психологічних особливостей комунікації, психології взаємодії з людьми старшого віку.

Сьогодні у стінах ХДУ відбулося вступне заняття, на якому студентів «Університету третього покоління» поділили на дві групи за результатами анкетування — у контексті навичок користування цифровими технологіями. Також їх познайомили із викладачами та подальшим планом навчання, яке за програмою гранту триватиме до кінця березня наступного року.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон