Херсонський держуніверситет підтримує світові спортивні ініціативи

ХДУ, спорт, Ініціативи, Глухов
Факультет фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету долучився до популяризації здорового способу життя у школах міста та області! П’ятий рік поспіль за ініціативи Європейської Комісії у вересні в Україні проходить проєкт «Європейський тиждень спорту». Мета – пропагування здорового способу життя серед учнівської молоді.

Факультет фізичного виховання та спорту ХДУ підтримує такі ініціативи та проводить «Олімпійські уроки». У 2020 році уроки проводять під гаслом “BeActive” (будь активним). Наші студенти, які мають високі досягнення у різних видах спорту розповідають школярам про свої історії успіху, організовують майстер-класи, змагання, вікторини тощо.

«Популяризація здорового способу життя та олімпізму ми поєднуємо з профорієнтацією. Це те, над чим факультет працює щодня. Ми постійно співпрацюємо зі школами Херсонщини та заохочуємо розвиток спорту на всіх рівнях», – зазначив декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов.

За словами заступниці декана з організаційно-виховної роботи і працевлаштування Вікторії Коваль, щорічно до факультету надходить 20-30 заявок від освітніх закладів щодо проведення подібних заходів.

В умовах карантинних обмежень факультет опановує нові формати та реалізує різні проєкти з олімпійської освіти, розробляє методичні рекомендації для дистанційного формату.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон