На Херсонщині знайшли винного у знищенні лісових насаджень

Останнім часом тема захисту від знищення лісових насаджень Херсонщини набула неабиякого розголосу. Але винних шукають поки ще тільки серед сільських голів.

Так, наприклад нещодавно прокуратурою міста Нова Каховка затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови Райської сільської ради, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільський голова перевищуючи свої повноваження видав двом підприємцям лісорубні квитки, на підставі яких було здійснено санітарну рубку лісових насаджень на землях лісового фонду та землях сільськогосподарського призначення.

В той же час вказані земельні ділянки знаходяться за межами населених пунктів Райської сільської ради. Відповідно до розрахунків Державної екологічної інспекції у Херсонській області розмір шкоди, заподіяний лісовому фонду внаслідок знищення лісових насаджень на вказаних земельних ділянках, склав понад 8,3 млн. грн.

Окрім цього, лісорубні квитки були видані на підставі актів обстежень захисних лісових насаджень, виданих головою Райської сільської ради. У документах зазначено неправдиві відомості про проведення обстежень насаджень комісією при сільській раді, яка в дійсності не створювалась.

Обвинувальний акт за ч.3 ст.365 КК України та ч.1 ст.366 КК України направлено для розгляду до Новокаховського міського суду.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів